توزیع #کتاب درسی از طریق سامانه یکپارچه #آموزش_و_پرورش قرار بود منجر به حذف سود دلالان و واسطه‌ها شده و از دغدغه #دانش‌آموز ان و خانواده‌هایشان بکاهد.
به نظر می‌رسد این سامانه در این زمینه کارش را به درستی انجام داده است؛چرا که به یاد دارم در زمان تحصیل خودم،همیشه دغدغه داشتم که از نام‌نویسی کتاب در #کتابفروشی محل جا نمانم و سال تحصیلی را بدون کتاب آغاز نکنم!
سال گذشته که پسرم پایه اول تحصیلی را آغاز کرد،تازه با سامانه مذکور آشنا شدم و به راحتی وجه کتاب را پرداخت کردم و بی‌دغدغه کتاب در #مدرسه تحویل پسرم شد.
همین هفته گذشته برای کاری به محله قدیمی‌مان (جوادیه) رفتم و حین گذر از خیابان تغییرات را زیر نظر گرفتم. اتفاقاً یکی از مکانهای دوست‌داشتنی‌ام که چشم چرخاندم به دنبالش تا پیدایش کنم،همان کتابفروشی و فروشگاه نوشت‌افزار بود که دیگر اثری از آن نبود.
این نوشته در #ایبنا به عواقب حذف کتابفروشی محلات از چرخه توزیع کتاب درسی و تعطیلی آنها پرداخته است که به نظرم موضوع بسیار مهمی است.نباید ارتباط خانواده‌ها و کتابفروشی محلات اینگونه و با حذفشان قطع شود.

https://ibna.ir/x6qNv

سه گام تا قهرمانی با نکونام

تاثیرات حذف کتاب‌فروشی‌های محلات از چرخه توزیع کتاب درسی بر خاموشی چراغ آن‌ها

کتاب ,کتابفروشی ,محلات ,درسی ,توزیع ,سامانه ,توزیع کتاب ,کتاب درسی ,چرخه توزیع ,کتابفروشی محلات
مشخصات
آخرین جستجو ها